Про нас

Ми обслуговуємо широкий асортимент святкувань, проте незмінним залишається уважність до деталей, професіоналізм та любов до своєї справи. 

FURSHET MAISTER

#фуршетмайстер – компанія із родинними цінностями, яка поєднує у собі сімейні рецепти та сучасні нововведення.Гостинність у нас в крові, ще від прабабусі, бабусі та мами, які славилися своїми кулінарними навиками та готували на різних галицьких святкуваннях.

Ми обслуговуємо широкий асортимент святкувань, проте незмінним залишається уважність до деталей, професіоналізм та любов до своєї справи.

За ці 10 років досвіду на шляху до основної мети ми вже досягли деяких успіхів. Ще у 2011 році ми провели перший фуршет, і з тих пір ми обслужили понад 2000 тисяч заходів.

Наша мета розвинути культуру споживання їжі за межами ресторану чи дому – кейтеринг на Вашій зручній локації, надаючи можливість кожній компанії нашої країни і її ключовим співробітникам якісно поліпшити організацію, проведення та гостинність визначних подій у своєму житті.

Наші переваги:

 1. Безпечний кейтеринг. Свіжі продукти та перевірені постачальники.
 2. Прозоре ціноутворення.
 3. Відповідальність.
 4. Гнучкість та швидкість під час організації вашого свята. Замовляй сьогодні – отримуй за 48 годин або навіть завтра.
 5. Забезпечуємо високий рівень сервісу на кожному етапі. Від прийому замовлення до закінчення святкування.
 6. Повний комплекс послуг по кейтеринговому обслуговуванні: планування, формування і приготування меню, транспортне забезпечення, обладнання, декор, персонал.
 7. Ми за довготривалі, довірливі партнерські стосунки.

Забезпечуємо якісний супровід вашої події. Організовуємо, як для найрідніших. Увага та турбота. Ми цінуємо твій час!

10 років на ринку

статистика

Десятирічний досвід роботи допоможе організувати незабутні події. Впродовж співпраці допоможемо підібрати формат, продукти, закуски. Ми створимо святкування, що буде стильним та оптимізує і витрати і час.

Фуршети
Партнери
кейтеренгів
+
годин досвіду
Оксана горішна
ЗАСНОВНИЦЯ
лого
 • Хто я?

Люблю сферу гостинності та все, що з нею пов’язано. Займаюся організацією та оформленням фуршетів та кейтерингу. Засновник компанії  Furshet Maister.

Люблю смачно годувати людей. Також ціную активний спосіб життя, подорожі, спорт, читання, особистісний розвиток! Це все мене надихає.

 • У чому я найкраще розбираюся?

Ресторанний бізнес та сфера послуг. Організація бенкетів, кейтерингів, налаштування роботи ресторанів, а також технічна частина обладнання для horeca. Формування команди та навчання працівників у сфері horeca. Маю досвід у організації кейтерингів та фуршетів більше 10 років.

 • Яку цінність несе мій бізнес?

Мій бізнес про: смачну та звабливу їжу, якісний сервіс, розвиток культури споживання їжі за межами дому чи ресторану

 • Моя ціль

Показати, що кейтеринг це круто, безпечно, а головне – ДОСТУПНО